fotogaléria

Fotogaléria produktov traky na nohavice

traky na nohavice
Traky na nohavice VSTUP do ESHOPU

 

 

Práve sa nachádzate vo fotogalérii, v ktorej sa nachádzajú odevné doplnky k nohaviciam detské, pánske a dámske traky na nohavice. Táto fotogaléria zobrazuje len určitú časť produktov, ktoré ponúka naša spoločnosť.

Traky na nohavice sú vhodným doplnkom k nohaviciam pre všetkých, pre deti, ženy aj mužov, seniorov a tínedžerov. Vyberte si z našich rôznych farebných prevedení s klasickými jednofarebnými, maskáčovými alebo viacfarebnými vzormi. Máme v ponuke pánske, dámske aj detske traky na nohavice. Traky sú výborný doplnkok na všetky významné podujatia, alebo na bežné nosenie či spestrenie Vášho šatníka. Traky boli vymyslené a vznikli skôr pre pánov s objemnejšími brušnými partiami ako náhrada za opasok na nohavice, pretože opasok síce splnil základnú funkciu, aby udržal nohavice na páse, ale pre „plnoštíhle“ a objemnejšie postavy bol viac menej nepohodlný a tlačil na už spomínané brušné partie, zatiaľ čo traky uvolnili pás postavy a človek sa už necítil tak stiesnený a tlačený.  Takže traky na nohavice bol prelom v obliekaní a úľavou pre objemných ľudí. Najskôr boli traky považované za niečo čo nemala verejnosť vidieť, boli akousi pánskou spodnou bielizňou, no móda si našla aj tu cestičku a časom urobila z trakov na nohavice módny doplnok, ktorý už neplnil až tak dôrazne funkciu udržania nohavíc na páse, ale nosenie čiernych trakov na bielej košeli bol skôr imidž a štýl.

Pre viac informácii o produktoch a pre zobrazenie celého sortimentu navštívte náš eshop kliknutím na tlačítko vyššie e-shop Traky na nohavice VSTUP do ESHOPU


Traky na nohavice detskéTraky na nohavice pánskeTraky na nohavice dámske


Traky na nohavice detské

Traky na nohavice pánskeTraky na nohavice dámske

 

 

 

 

Traky na nohavice detské

Traky na nohavice pánske

Traky na nohavice dámske

 

 

 

 

Traky na nohavice detskéTraky na nohavice pánskeTraky na nohavice dámske

 

 

 

 


V našom eshope a velkoobchode okrem odevných doplnkov ako trakov na nohavice ponúkame aj rôzne iné produkty ako maskáčové nohavice, vesty, batohy a ruksaky a iné maskáčové oblečenie a maskáče detské, dámske a pánske, ako aj vesty, mikiny, svetre, klobúky a širáky, opasky na nohavice, kukly, šiltovky, veľký výber čiapok, zimných čiapok a baraníc, šálov na zimu alebo do chladného počasia. Taktiež prívesky na kľúče, kľúčenky, odznaky, vlajky, náramky a pod. Náš eshop a maskáčový  velkoobchod ďalej ponúka outdoor oblečenie a outdoor výbava a doplnky do prírody, nože lovecké, vreckové nože, ďalekohľady, spacáky, taktická Outdoor a výbava do prírody, kompasy, buzoly, maskáčové batohy, ruksaky, puzdrá a tašky cestovné, rôzne taštičky, vaky, ľadvinky a peňaženky a rôzne iné … Originálne darčeky pre deti, mužov a ženy. Pre deti hračky, spoločenské hry, hlavolamy, skladačky, puzzle a iné detské hry. Pekné dekorácie do bytu a do spálne, obývačky, alebo do kuchyne, ako aj rôzne bábiky, dekoračné figúrky, retro modely starých áut, plechové retro tabule a cedule a iné dekorácie. Taktiež môžete u nás nájsť rôzne doplnky k odevom a oblečeniu ako napr. klobúky, opasky na nohavice, kukly, rukavice, šiltovky a baranice, šály na zimu, alebo do chladného zimného počasia.

U nás si určite vyberiete ten svoj tovar za naozaj dobré ceny. Takmer všetok tovar máme skladom a preto Vám vieme garantovať doručenie tovaru do 24 hod.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.